Pracovní pozice: Administrátor Norských fondů – oživení kulturní památky Sýpka Lemberk

Do Happy Materials hledáme nového spolupracovníka, který by měl na starost administraci Norských fondů pro historickou Sýpku Lemberk.

Náplň práce:

  • Administrativní a organizační podpora všech hlavních aktérů grantu
  • Zajišťování produkčních záležitostí (příprava podkladů pro publikaci či semináře, organizace schůzek, zápisy, hlídání termínů, ubytování, cestovné, domlouvání schůzek)
  • Pravidelná komunikace s vyhlašovatelem grantu na MF, sepisování průběžných a konečných zpráv, vytváření timesheets a dalších předepsaných tabulek v rámci reportingu grantu
  • Shromažďování a třídění dokladů pro účetního a daňového poradce v rámci grantu
  • Nepravidelné cesty na Lemberk (u Liberce), v případě konání nějaké aktivity nutné, cestu a čas proplácíme

 Nabízíme:

  • Práci v tvůrčím mezigeneračním týmu asi 10 lidí
  • Spolupráce na oživení památky barokní sýpky na zámku Lemberk
  • Nový projekt s atmosférou start-upu
  • Získání zkušeností s administrací grantu
  • Neformální prostředí, kancelář v domě na Praze 6 v Břevnově se zahradou
  • Práce v kanceláři na 2,5 dne v týdnu
  • Odměna 15 tis čistého, na dobu grantu, tj. na určitou od května 2022 do konce dubna 2024

Očekáváme:

  • Studenta VŠ nebo zájemce o poloviční flexibilní úvazek, minimálně SŠ
  • Samostatnost a zároveň schopnost pracovat v týmu
  • Komunikativnost a optimistický přístup
  • Pečlivost, smysl pro detail, práce v Excelu, dobrý time management
  • Povaha dobře snášející zátěž a operativu
  • Zkušenost s administrací norských fondů výhodou

Termín pro zaslání CV do 30.4.2022.

CV zasílat na anna.roubikova@happymaterials.com